valeriequintana70 valeriequintana70
  • 02-11-2019
  • Biology
contestada

amber buys one box of pencils and one 1subject notebook for school.how much money does she spend
​

Respuesta :

heavenleigh69 heavenleigh69
  • 02-11-2019

Answer:

More info needed

Explanation:

We won't know how much she spends if they don't give us the prices for the pencils and notebooks

Answer Link

Otras preguntas

5. Why did the Pilgrims allow the "strangers" to come with them on the Mayflower?
This sentence is an oxymoron: That is rightfully wrong. True False
NEED ASAP Change the percent to a decimal.0.4% = A 0.004 B 0.4 C 4.0 D 0.04
There are 200 pupils in year 11. 125 are female, of these 68 have school dinners. 52 boys have school dinners. Use this information to complete the frequency tr
The author sets the tone for the book by setting the foundation of the story in the Indian legend, ''The Pearl of the World''. What are some of the events that
what was the key to the late 1800s industrial success?
What were the central features of the "middle colonies"? Explain how they differed from New England and the southern colonies.
Net income equals: Question 2 options: Cash receipts minus cash payments. Assets minus liabilities. Revenues minus cost of goods sold. Revenues minus expenses.
What elements of your identity do you think are part of your core identity? It could be loving son/daughter, good friend, an honest kind human being...etc.
Pizza Hut has Bread Sticks 6 for $2.50 and 1-topping pizzas at $12.99. How much is 24 breadsticks and 2-one topping pizzas with tax of 7%?